Haber

Sınava saniyeler kala genç adayın yardımına Başkan Çalık yetişti.

İSTANBUL (İGFA) –Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Yüksek Öğrenim Kurumu Sınavı öncesi ilçedeki okulları ziyaret ederek öğrencilerin ve ailelerinin heyecanını paylaştı.

Adaylara başarılar dileyen Önder Çalık, saniyelerdir sınava yetişmeye çalışan ve belgeleri eksik olan Havva Büyükgökçay’ın yardımına koştu. Hızlı bir şekilde giriş belgesini hazırlamaları için grup arkadaşlarını görevlendiren Çalık, genç adaya okul kapısına kadar eşlik etti. Çalık, sınava tek başına gelen Büyükgökçay’ın cüzdan, yüzük, kolye gibi kişisel eşyalarını bizzat alarak okul müdürüne teslim etti. Kendisinin de çok heyecanlı olduğunu belirten Çalık, “Sınav öncesi eksik belgesi olan kızımıza çok şükür kapılar kapanmadan birkaç saniye önce eğitim verdik. Yol açık olsun” dedi.

Havva Büyükgökçay, Lider Çalık’a yardımlarından dolayı teşekkür ederek, “Sabah arabamla geldim birkaç blok ileride park etmek zorunda kaldım. İlk kez sınava giriyorum. Telefonumda oturum açma belgemin ekran görüntüsü vardı. Birkaç dakika kaldı, çıktıyı almak için koştum. Beylikdüzü Belediye Başkanı sağ olsunlar araç gönderip son anda beni yetiştirdi. Hatta yüzüğüm, cüzdanım gibi şahsi eşyalarımı girerken Önderliğimize teslim ettim. O kadar güzel bir jestti ki, bizzat bana yardım etti. ben çok memnun, teşekkür ederim. İnşallah güzel sonuçlar alacağız” dedi.

iskilip-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu