Yaşam

Oyuncu Settar Tanrıöğen beyin kanaması geçirdi

‘Kızılcık Şerbeti’ dizisinde ‘Abdullah’ karakterini canlandıran ünlü oyuncu Settar Tanrıöğen, beyin kanaması geçirdi.

Habertürk tarafından verilen bilgiye göre; Settar Tanrıöğen küçük bir operasyon geçirdi. Sağlık durumu iyi olan Tanrıöğen’in bilinci açık olarak hastanede kontrol altında tutuluyor. Oyuncu, sağlığını merak eden herkese teşekkür ederek, acil şifalar diledi.

Ebru Destan, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, Tanrıöğen’in hızla ameliyata alındığını ve ameliyatın iyi geçtiğini belirtti. Destan, paylaşımında, “Settar kardeşim dün beyin kanaması geçirdi. Ameliyatı iyi geçti. Umarım bir an önce iyileşir. Seni Seviyoruz.”

Dr. Engin Çakmakçı’dan Açıklama

Özel hastanenin başhekimi Settar Tanrıöğen’in sağlık durumuyla ilgili Dr. Engin Çakmakçı açıklama yaptı. Çakmakçı, açıklamasında şu sözlere yer verdi:

“Hastamız Settar Tanrıöğen, 26 Ocak 2024 Cuma günü saat 20.45’te bir haftadır devam eden üst solunum yolu enfeksiyonu, hareket ve konuşmada yavaşlama ve orta derecede kısa süreli bilinç bulanıklığı şikayetiyle hastanemize başvurdu. Yapılan muayene ve tetkikler sonucunda beyin damarlarından birinde anevrizma kanaması tespit edildi.”Bu teşhis üzerine yapılan ameliyatla kanamaya neden olan anevrizma başarıyla kapatıldı. İşlemin ardından hastamız tekrar yoğun bakıma alındı. Sanatçı Settar Tanrıöğen’in hastanemize gelişinde olduğu gibi bilinci açık olarak yoğun bakım ünitemizde takip edilmeye devam edilmektedir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu