Haber

Kayseri Kocasinan Belediyesi’nden evlere iftar servisi

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Depremin ardından Buğdaylı Mahallesi’ne gelen depremzedeler ve mahalleli ile iftarını açan Kayseri’nin Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Ramazan’ın rahmetinin paylaşımlarla arttığını söyledi.

Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan Kaymakamı İlhan Abay ile birlikte Buğdaylı İlçesi’nde depremzedeler ve sakinleriyle iftar programında öne çıktı. Kendileriyle sohbet eden Önder Çolakbayrakdar, ramazan ayının en keyifli şekilde Kocasinan’da yaşandığını ifade etti. ramazan ayının; Önder Çolakbayrakdar, ibadetin, toplumsal dayanışmanın, paylaşmanın, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin en yoğun olduğu aylar olduğuna işaret ederek; “Hava şartları elverdiği sürece mahalle iftarlarını yapmaya devam edeceğiz. Özellikle her akşam iftardan sonra farklı mahalleleri ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerimiz sadece sosyalleşmeye vesile olmakla kalmıyor, vatandaşlarımızın ve mahallelerimizin sorunları ile ilgili konularda da istişarelerde bulunuyoruz. Açıkçası vatandaşlarımızın teveccühü ne kadar doğru ve kutlu bir yolda yürüdüğümüzün ispatıdır. Bir arada huzur içinde geçireceğimiz nice ramazanlar dilerim.” sözlerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, ardından Argıncık Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahalle sakinleriyle sohbet eden Önder Çolakbayrakdar, onların sorunlarını ve taleplerini dinlemeyi ihmal etmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu