Haber

Gençler Avrupa Kick Boks Şampiyonası’nda Türk sporcular büyük başarıya imza attı

Gençlik ve SporBakan Dr. Osman Aşkın Bak, İstanbul’da düzenlenen Gençler, Gençler ve Gençler Avrupa Kickboks Şampiyonası’nı 28 altın, 32 gümüş ve 59 bronz olmak üzere toplam 119 madalyayla tamamlayan sporcuları tebrik etti.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, İstanbul’da düzenlenen Gençler, Gençler ve Gençler Avrupa Kickboks Şampiyonası’nı 28’i altın, 32’si gümüş, 59’u bronz olmak üzere toplam 119 madalyayla tamamlayan sporcular için bir tebrik açıklaması yaptı. Bakan Dr. Osman Aşkın Bak, tebrik açıklamasında şunları kaydetti:

“İstanbul’da düzenlenen Gençler, Gençler ve Gençler Avrupa Kickboks Şampiyonası’nda mücadele eden milli sporcularımız, 28’i altın, 32’si gümüş ve 59’u bronz olmak üzere toplam 119 madalya kazanarak bizleri gururlandırdı. 38 ülkeden 3.000’e yakın sporcu ve antrenörün yer aldığı, hakemler, yöneticiler, federasyon başkanları ve temsilcilerinin katıldığı bu kapsamlı organizasyonun organizasyonunda emeği geçenleri tebrik ediyor, milli sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum.” – İSTANBUL

haber-kursunlu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu