Haber

Antalya Büyükşehir ekipleri karavan park tahliyesini tamamladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Konyaaltı ilçe sınırlarında sahil bandı ve mahalle ortasında park halinde bulunan kervanların tahliye işlemini tamamladı. Büyükşehir grupları tarafından temizlenen denetimsiz karavan park yerleri.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Dairesi (UKOME) Genel Kurulu Kararı ile Konyaaltı sahil şeridi ortasında ve mahallede park halinde bulunan kervanları tahliye etti. Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin gözetiminde kervanlar kaldırıldı. Konyaaltı sahil şeridi ve mahalle ortası denetimsiz kervan parklarından temizlendi.

OTOPARK ALANLARI TEMİZLENDİ VE İLAÇLANDI

Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Denetim Dairesi ekipleri daha sonra Konyaaltı sahil şeridinde ve mahalle ortasından kaldırılan karavan alanlarında temizlik yaptı. Ekipler, çalışma kapsamında karavan park alanlarına sivrisinek sıktı. Daha sonra tedavi edilen alanlara karasinek tuzakları yerleştirildi. Karavanların kaldırılmasının ardından park yerleri daha keyifli bir görüntüye büründü. Çevredekiler Büyükşehir Belediyesi ekiplerine teşekkür etti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu