Haber

AK Parti’nin ‘Cemre Hareketi’ gönüllüleri depremzedeleri tıraş etti

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin ardından AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları ile uyum içinde çalışan “Cemre Hareketi” gönüllüleri, afet bölgesindeki depremzedeleri tıraş ediyor.

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan, yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti Çevre Şehir ve Kültür Müdürlüğü öncülüğünde kurulan ve AK Parti ile uyum içinde çalışmalarını yürüten gönüllülerin Parti Gençlik Kolları, deprem bölgesindeki çalışmalara 8 bin kişiyle destek verdi.

Afet bölgesindeki depremzedelerin sağlığını ön planda tuttuklarını ve ilk andan itibaren çevreyi temizleyerek 300 bin torbadan fazla çöp topladıklarını kaydeden İnan, “Cemre Hareketi” gönüllülerinin de bu konuda titiz çalışmalar yürüttüğünü söyledi. bireysel temizlik

Eyyüp Kadir İnan, “Gönüllülerden oluşturduğumuz berber ekiplerimiz hem çadır kentlerde hem de konteyner kentlerde yaşayan yaşlı vatandaşlarımızın, çocukların ve gençlerin saçlarını sakallarını tıraş ediyor. yaralar iyileşene kadar AFAD koordinasyonundaki sürece destek olun.” sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu